Jeśli Wasza pociecha jest fanką Myszki Minnie, świetnie trafiliście! Tutaj znajdziecie wszystkie dodatki potrzebne do zorganizowania wspaniałego przyjęcia w tej tematyce. 

Zacznijmy od zaproszeń, na których Minnie puszcza nam oczko:) Dzięki nim każdy dowie się od razu jaki będzie temat przewodni imprezy. Gdy już będziemy wiedzieli jaka jest lista gości, czas na dekorowanie. 

Kompozycje balonowe, to jest to! Nasza ekipa pomoże dobrać idealny zestaw balonów, który zachwyci każdego. Połączenie klasycznych balonów z foliowymi m.in. z wizerunkiem Myszki Minnie lub cyframi to strzał w dziesiątkę. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, gdzie będziecie mogli napełnić wybrane balony helem. 

Zajmijmy się poczęstunkiem. Proponujemy kilka wzorów talerzyków i do tego stylowe słomki. Na stole także pięknie będzie prezentować się serwetnik w kształcie czerwonej kokardy oraz przygotowane torebki z łakociami dla zaproszonych. 

Gdy nadejdzie już czas zabawy, każda dziewczynka może wcielić się w Myszkę Minnie ubierając na głowę uroczą opaskę. Ale to nie wszystko mamy jeszcze coś - piniatę. Jest to coraz popularniejszy punkt urodzin. Dzieci po kolei próbują swoich sił w trafieniu do celu z zasłoniętymi oczami. Szczęśliwiec, któremu uda się rozbić piniatę, zostaje obsypany lawiną słodkości. Piniatę można także uzupełnić różnego rodzaju małymi gadżetami. Dodatkowe akcesoria znajdziecie u nas w sklepie stacjonarnym. 

Takie przyjęcie uszczęśliwi niejedną dziewczynkę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium