Balony Psi Patrol 8 sztuk Balony Psi Patrol 8 sztuk
Producent: Godan
Cena: 11,90 zł
szt.
zobacz więcej
Serwetki Psi Patrol - Let's roll Serwetki Psi Patrol - Let's roll
Producent: Godan
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon Chase 81 cm Balon Chase 81 cm
Producent: adikbal
Cena: 10,50 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy bukiet Psi Patrol Balon foliowy bukiet Psi Patrol
Producent: Godan
Cena: 59,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon Psi Patrol Marshall  73 cm Balon Psi Patrol Marshall 73 cm
Producent: adikbal
Cena: 10,50 zł
szt.
zobacz więcej
Balon Psi Patrol Serce Girl Balon Psi Patrol Serce Girl
Producent: adikbal
Cena: 13,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon Skye - Psi Patrol, 81 cm Balon Skye - Psi Patrol, 81 cm
Producent: adikbal
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon z nadrukiem łapy  28 cm Balon z nadrukiem łapy 28 cm
Producent: Godan
Cena: 2,40 zł
szt.
zobacz więcej
Bańki Mydlane Psi Patrol 60ml Bańki Mydlane Psi Patrol 60ml
Producent: adikbal
Cena: 2,90 zł
szt.
zobacz więcej
Strój Psi Patrol Marshall, rozm. 2-3 lata Strój Psi Patrol Marshall, rozm. 2-3 lata
Producent: Godan
Cena: 89,90 zł
zobacz więcej

Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe dekoracje z bohatermi Psiego Patrolu, które sprawią Ci wiele radości. Ryder oraz jego pieski, to przygoda na 102! Marschall, Rocky, Zuma, Chase, Rubble, Skye, Everest już czekają, aby pojawić się na Twoim przyjęciu urodzinowym lub super imprezie.

Obrus plastikowy Psi Patrol Let's Roll pięknie nakryje stół i łatwo da się go przetrzeć. Talerzyki papierowe i kubeczki Psi Patrol będą się na nim świetnie prezentować i sprawią, że każdemu będzie smakowało. Do tego piękne serwetki ze Skye i Everest dla dziewczynek, a z Chasem, Marschallem i Rubblem dla chłopców. Następnie niesamowite świeczki z pieskami, które każdy będzie chciał zdmuchnąć i to nie jeden raz :)

Nad stołem możemy zawiesić baner urodzinowy happy birthday lub baner flagietki Psi Patrol gotowy do akcji. Pięknie też będą wyglądać nad stołem dekoracje spirale Psi Patrol, które będą się zwiewnie poruszać.

No i oczywiście piękne i kolorowe balony Psi Patrol, foliowe i pastelowe, do nadmuchania powietrzem lub helem. Proponujemy napełnić je helem, a wtedy będą się pięknie unosić tworząc wspaniałą atmosferę i oczywiście zapewnią super zdjęcia. W przypadku urodzin warto pomyśleć też o balonie z cyfrą.

Na głowy ubieramy czapeczki z pieskami, a jak lubicie maskaradę, to również maski papierowe Psi Patrol ze swoim ulubionym pieskiem. Na stole możemy rozsypać jeszcze konfetti z pieskami, łapkami, kostkami i gwiazdkami.

Świetnym dodatkiem będzie także piniata Psi Patrol, którą można wypełnić prezentami lub słodyczami. Słodycze możemy także zapakować w torebki prezentowe Psi Patrol. Aby zaprosić gości proponujemy wykorzystać zaproszenia Psi Patrol Gotowy do Akcji, z Ryderem i całą ekipą Psiego Patrolu.

Ciekawym dodatkiem jest gumowy dmuchaniec w kształcie różdżki, oczywiście z ulubionym pieskami. Jest wypełniony kulkami ze styropianu, można go dmuchać wielokrotnie i świeci przy uderzeniu! 

Dekoracje urodzinowe Psi Patrol sprawią, że dzieci będą zachwycone, a zdjęcia i wspomnienia pozostaną niezapomniane! Z pieskami każda akcja jest udana i zapewnia dobrą zabawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium